Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Так, цьому можна запобігати. Великі аварії в ЦОДах за останні роки

2021-07-15
Автор: Телесфера

Як відомо, значення дата-центрів для всіх типів компаній і звичайних користувачів неухильно зростає. При цьому лише одна хвилина простою великого ЦОД може спровокувати мільйонні збитки для клієнтів оператора. Ми вже не говоримо про збитки від багатогодинних і багатоденних простоїв. Однак аварії в ЦОДах продовжують регулярно відбуватися, і вони зовсім не обов'язково пов'язані з пожежею - за даними Uptime Institute пожежі трапляються рідше ніж раз на рік. Ми розглянемо найбільші аварії в дата-центрах за останній час і проаналізуємо їх причини.

Найгучніша аварія - пожежа в одному з дата-центрів одного з найбільших європейських хостинг-провайдерів OVH в березні 2021 року. Там загорілася система безперебійного живлення з внутрішнім порядковим номером UPS7, яка незадовго до цього пройшла технічне обслуговування, в ході якого в системі замінили безліч компонентів. І хоча після повторного запуску робота системи була штатною, пожежа все одно відбулася. Наслідки: майже повністю знищений дата-центр, а 3,6 млн веб-сайтів зіткнулися з перебоями в роботі.

Проведена після аварії експертиза показала, що у пожежі могли бути додаткові причини. По-перше, баштовий тип конструкції дата-центру, в якому застосовується конвекційна схема охолодження. «Вежа» в центрі будівлі, призначена для виведення теплого повітря, стала шляхом поширення для вогню, який швидко розійшовся по об'єкту. І це баштовий тип конструкції, який ми в цілому вважаємо надійним. По-друге, відсутність в згорілому дата-центрі системи надраннього виявлення пожежі, а також газового і водяного пожежогасіння. Для забезпечення безпеки на об'єкті були встановлені тільки димові датчики і вогнегасники. Притому що на ринку представлені тисячі продуктів безпеки для ЦОД.

Назвемо хоча б датчик моніторингу навколишнього середовища Eaton EMP002, який відстежує температуру і вологість і здійснює моніторинг роботи парних пристроїв, наприклад, датчиків задимленості і детектора відкритих дверей. Крім цього існують сучасні системи безпеки, які здатні розпізнавати зміну температури в якісь долі градусу. Коли виникає проблема, такі пристрої посилають повідомлення оператору служби техпідтримки і включають тривожний сигнал.

Інший серйозний випадок - пожежа в дата-центрі Ogden американської компанії WebNX в квітні 2021 року. Ситуацію спровокувало відключення міського електропостачання. У дата-центрі включилися автономні енергогенератори, один з яких виявився несправним і загорівся. Пожежа поширилася на кілька прилеглих приміщень, енергопостачання дата-центру повністю припинилося на кілька годин. В результаті кілька найбільш сильно обгорілих серверів не підлягають відновленню, плюс велика кількість обладнання постраждало від води, якою гасили пожежу. Відновлення роботи систем зайняло близько 20 годин, і збитки оператора перевищили $ 25 млн. До речі кажучи, в цьому дата-центрі розміщувалися і сервери компанії Gorilla Servers. Хоча їх власне обладнання не постраждало, через відключення електроенергії тривалий час не працювали сервіси та сайти їх клієнтів.

Ще один великий інцидент стався у вересні 2018 року в британському банку TSB. Банк запланував велику міграцію IT-обладнання. Однак перед міграцією їх постачальник IT-послуг Sabis не протестував один з порушених дата-центрів, приховавши цей факт від керівництва. В результаті близько двох мільйонів клієнтів банку на якийсь час втратили доступ до своїх рахунків. На усунення наслідків аварії банку довелося витратити $ 480 млн., і ще $ 35 млн. - на розслідуванні аварії.

У серпні 2020 року відбулася пожежа в центрі обробки даних телекомунікаційної компанії Telstra в Лондоні. Повідомляється, що пожежа торкнулася простору загальною площею близько 11 тис. кв. метрів, через що довелося знеструмити 1 800 серверних стійок. На щастя, ніхто з персоналу не постраждав, а серйозно пошкоджена була лише невелика частина складського приміщення. Однак загальні збитки компанії перевищили $ 10 млн - не рахуючи репутаційних втрат. За непідтвердженими даними, причиною пожежі знову став несправний ДБЖ.

Також в серпні 2020 року відбувся інцидент в дата-центрі Equinix LD8. Коли в ЦОДі позаштатно відключилася мережева електроенергія, один з ДБЖ відмовив і знеструмив головний кластер маршрутизаторів Juniper MX і Cisco LNS, який забезпечував роботу більшої частини обладнання дата-центру. Хоча співробітники підтримки відразу ж виявили проблему, її рішення зайняло кілька годин, протягом яких не працювали сервіси ряду великих компаній-клієнтів Equinix: EX Networks, Fast2Host, Epsilon, SiPalto, ICUK.net і Evoke Telecom.

У якості підсумку скажемо, що аварії різних масштабів відбуваються в дата-центрах досить часто. При цьому несправні ДБЖ, відключення електроживлення, людський фактор - всі ці (і навіть складніші) загрози можна компенсувати своєчасним встановленням обладнання для безпеки. 

 https://habr.com/ru/company/eaton/blog/567774/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Підемо іншим шляхом: як прямо зараз змінюється напрямок потоків даних

Підемо іншим шляхом: як прямо зараз змінюється напрямок потоків даних
Блог Телесфера,Налаштування,Налаштування Cisco,Налаштування Aruba,Продуктивність,ЦОД

Сучасний бізнес не може обійтися без постійного надходження свіжої інформації. Але отримати інформацію недостатньо, її необхідно опрацювати та проаналізувати. Причому зробити це потрібно у максимально короткі терміни. Як і вода, інформація не повинна застоюватись. Вона повинна постійно перетікати від джерел на периферію та локальні дата-центри, а потім у хмару і іноді повертатися назад.

Instant On AP22. Всі переваги Wi-Fi 6 для малого бізнесу

Instant On AP22. Всі переваги Wi-Fi 6 для малого бізнесу
Aruba Networks,Налаштування,Налаштування Aruba,Блог Телесфера

На початку 2021 року Aruba (торгова марка компанії HPE) представила пристрій Instant On AP22 – першу точку доступу сімейства Instant On за допомогою протоколу 802.11ax (стандарт Wi-Fi 6). Устаткування цієї серії призначене для організації бездротової мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в компанії SMB-сегменту або окремій філії. Нова точка доступу дозволить із відносно невисокими витратами забезпечити співробітників невеликого офісу, кафе, бібліотеки та інших установ якісним бездротовим інтернет-з'єднанням з усіма перевагами нового стандарту – наприклад, вищою швидкістю передачі даних та стабільнішим сигналом.

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей
Cisco,новини,Налаштування Cisco,Типові рішення,cisco

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм