Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Сертифікована інфраструктура на базі HyperFlex для SAP HANA

2018-12-18
Автор: Телесфера

Ми продовжуємо знайомити вас з гіперконвергентною системою Cisco HyperFlex і в цій статті розповімо про сертифіковану інфраструктуру на базі HyperFlex для SAP HANA.

У жовтні 2018-ого року компанія SAP сертифікувала HyperFlex для запуску SAP HANA.

SAP HANA (High-Performance Analytic Appliance) - це високопродуктивна платформа зберігання і обробки даних на основі in-memory обчислень. Основним завданням HANA є надання аналітичних даних з мінімальним часом відгуку, а також підтримка транзакційних додатків SAP.

Ландшафт SAP складається з серверів додатків і серверів СУБД на базі HANA. Сервери додатків досить давно запускають у вигляді віртуальних машин, а СУБД HANA, як правило, запускаються або на «залізі», що робить інфраструктуру дорогою і негнучкою, або в віртуализованому середовищі, але з великим числом обмежень і на базі вельми недешевих дискових масивів. Cisco HyperFlex стала однією з перших гіперконвергентних систем, сертифікованих для запуску продуктивних середовищ HANA в повністю віртуалізованому оточенні (тобто і серверів додатків, і СУБД). При цьому HyperFlex є економічно ефективною платформою, простою в розгортанні, використанні і масштабуванні.

Для запуску HANA використовується сертифікована All-Flash система Cisco HyperFlex на базі вузлів HX240c M5 All Flash, яку поставляють з двома центральними комутуючими пристроями Cisco UCS 6300 Fabric Interconnects з інтегрованою системою управління серверними вузлами на базі політик і шаблонів.

HyperFlex - інтегроване рішення, що дозволяє реалізувати платформу віртуалізації на базі типових стандартних будівельних блоків - серверних вузлів з гіпервізором, локальними дисками і спеціалізованим ПЗ, що дозволяє побудувати розподілене розділювальне відмовостійке сховище даних. Основною архітектурною особливістю HyperFlex є розподіл блоків кожного логічного диска кожної віртуальної машини по всіх вузлах в складі кластера, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження, повністю виключити вузькі місця і «пляшкові горлечка», забезпечити високу продуктивність для найвимогливіших віртуальних машин за рахунок використання для виконання операцій введення-виведення цієї віртуальної машини всіх вузлів, всіх пристроїв SSD, всіх кешуючих пристроїв у всіх вузлах.

Іншим важливим моментом для систем SAP HANA є доступність даних і віртуальних машин. HyperFlex дозволяє реалізувати захист даних на різних рівнях. По-перше, HyperFlex забезпечує захист даних усередині комплексу за рахунок зберігання кожного блоку даних або в двох, або в трьох примірниках на двох або трьох різних вузлах в складі кластера. По-друге, HyperFlex може здійснювати асинхронну реплікацію критичних віртуальних машин на інший комплекс на іншому майданчику. По-третє, існує можливість побудови єдиного кластера, рознесеного між двома майданчиками з синхронною репликациєю даних, що дозволяє мінімізувати час відновлення і звести до нуля втрату даних. Безумовно, замовники можуть використовувати засоби забезпечення доступності на рівні системи SAP та кластерного програмного забезпечення, а також засоби резервного копіювання і відновлення, з якими HyperFlex тісно інтегрований.

Додатковою перевагою запуску SAP HANA на HyperFlex є можливість суміщення як продуктивного, так і непродуктивного навантаження HANA з класичними ландшафтами SAP на базі традиційних СУБД в рамках одного кластера HyperFlex, що істотно спрощує процес міграції з класичного SAP на SAP HANA або забезпечує можливість спільної роботи різних версій SAP в одному кластері без необхідності додаткових фінансових вкладень.

Джерело: https://habr.com/company/cisco/blog/432424/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

CES 2019: Cisco говорить про 6G

CES 2019: Cisco говорить про 6G
Cisco,IoT,cisco,Налаштування Cisco,новини

У той час як всі на CES 2019 говорили про 5G, Cisco вже дивиться в майбутнє - компанія вже має уявлення про те, що принесе 6G, коли ця технологія з'явиться. За словами Біслі, для досягнення максимальної продуктивності 6G буде потрібно близько 15-20 років, оскільки світ тільки що подолав цей переломний момент для 4G.

Рішення класу E-mail Security вперше в світі підтримує зовнішні фіди Threat Intelligence

Рішення класу E-mail Security вперше в світі підтримує зовнішні фіди Threat Intelligence
Cisco,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера,Налаштування Cisco

Згідно зі статистикою нашого підрозділу CSIRS (Cisco Security Incident Response Services), яке займається допомогою нашим замовникам при проведенні розслідувань інцидентів і тестуванні існуючих планів реагування на них, за підсумками 2017-2018 років одним з найпопулярніших векторів атак, з яких починалися більшість інцидентів, стала електронна пошта.

Тенденції мережевої безпеки в 2019-му році

Тенденції мережевої безпеки в 2019-му році
Cisco,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера,Налаштування Cisco,ЦОД

Так прийнято, що в кінці кожного року компанії нагадують про себе, діляться своїми досягненнями та публікують прогнози, які, завдяки щасливому випадку, пов'язані з продуктами компанії. Нам багато що є сказати в контексті кібербезпеки, але спробуємо сфокусуватися на тому, що зазвичай не згадують інші компанії, але при цьому є дуже важливим і що варто враховувати в своїй стратегії ІБ в 2019-му році.