Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Сертифікована інфраструктура на базі HyperFlex для SAP HANA

2018-12-18
Автор: Телесфера

Ми продовжуємо знайомити вас з гіперконвергентною системою Cisco HyperFlex і в цій статті розповімо про сертифіковану інфраструктуру на базі HyperFlex для SAP HANA.

У жовтні 2018-ого року компанія SAP сертифікувала HyperFlex для запуску SAP HANA.

SAP HANA (High-Performance Analytic Appliance) - це високопродуктивна платформа зберігання і обробки даних на основі in-memory обчислень. Основним завданням HANA є надання аналітичних даних з мінімальним часом відгуку, а також підтримка транзакційних додатків SAP.

Ландшафт SAP складається з серверів додатків і серверів СУБД на базі HANA. Сервери додатків досить давно запускають у вигляді віртуальних машин, а СУБД HANA, як правило, запускаються або на «залізі», що робить інфраструктуру дорогою і негнучкою, або в віртуализованому середовищі, але з великим числом обмежень і на базі вельми недешевих дискових масивів. Cisco HyperFlex стала однією з перших гіперконвергентних систем, сертифікованих для запуску продуктивних середовищ HANA в повністю віртуалізованому оточенні (тобто і серверів додатків, і СУБД). При цьому HyperFlex є економічно ефективною платформою, простою в розгортанні, використанні і масштабуванні.

Для запуску HANA використовується сертифікована All-Flash система Cisco HyperFlex на базі вузлів HX240c M5 All Flash, яку поставляють з двома центральними комутуючими пристроями Cisco UCS 6300 Fabric Interconnects з інтегрованою системою управління серверними вузлами на базі політик і шаблонів.

HyperFlex - інтегроване рішення, що дозволяє реалізувати платформу віртуалізації на базі типових стандартних будівельних блоків - серверних вузлів з гіпервізором, локальними дисками і спеціалізованим ПЗ, що дозволяє побудувати розподілене розділювальне відмовостійке сховище даних. Основною архітектурною особливістю HyperFlex є розподіл блоків кожного логічного диска кожної віртуальної машини по всіх вузлах в складі кластера, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження, повністю виключити вузькі місця і «пляшкові горлечка», забезпечити високу продуктивність для найвимогливіших віртуальних машин за рахунок використання для виконання операцій введення-виведення цієї віртуальної машини всіх вузлів, всіх пристроїв SSD, всіх кешуючих пристроїв у всіх вузлах.

Іншим важливим моментом для систем SAP HANA є доступність даних і віртуальних машин. HyperFlex дозволяє реалізувати захист даних на різних рівнях. По-перше, HyperFlex забезпечує захист даних усередині комплексу за рахунок зберігання кожного блоку даних або в двох, або в трьох примірниках на двох або трьох різних вузлах в складі кластера. По-друге, HyperFlex може здійснювати асинхронну реплікацію критичних віртуальних машин на інший комплекс на іншому майданчику. По-третє, існує можливість побудови єдиного кластера, рознесеного між двома майданчиками з синхронною репликациєю даних, що дозволяє мінімізувати час відновлення і звести до нуля втрату даних. Безумовно, замовники можуть використовувати засоби забезпечення доступності на рівні системи SAP та кластерного програмного забезпечення, а також засоби резервного копіювання і відновлення, з якими HyperFlex тісно інтегрований.

Додатковою перевагою запуску SAP HANA на HyperFlex є можливість суміщення як продуктивного, так і непродуктивного навантаження HANA з класичними ландшафтами SAP на базі традиційних СУБД в рамках одного кластера HyperFlex, що істотно спрощує процес міграції з класичного SAP на SAP HANA або забезпечує можливість спільної роботи різних версій SAP в одному кластері без необхідності додаткових фінансових вкладень.

Джерело: https://habr.com/company/cisco/blog/432424/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Побудова корпоративних мереж передачі даних

Побудова корпоративних мереж передачі даних
Cisco,Cisco Network,Wi-Fi,Налаштування,Локальні Обчислювальні Мережі,Блог Телесфера,Послуги Телесфера Інтеграція,Телесфера Інтеграція

Корпоративна мережа дозволяє ефективно об'єднати територіально віддалені підрозділи компанії. Що отримає підприємство при створенні корпоративної мережі або об'єднання офісних майданчиків: - єдиний інформаційний простір; - оперативність отримання інформації і можливість формування консолдованих звітів рівня підприємства; - централізація фінансових і інформаційних потоків даних...

Application Centric Infrastructure. Архітектура мережі майбутнього - від міркувань до справи

Application Centric Infrastructure. Архітектура мережі майбутнього - від міркувань до справи
Cisco,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера,Налаштування Cisco,Продуктивність,Телесфера Інтеграція

Останні кілька років Cisco активно просуває нову архітектуру побудови мережі передачі даних в ЦОД - Application Centric Infrastructure (або ACI). Деякі з нею вже знайомі. А хтось навіть встиг впровадити її на своїх підприємствах. Однак для більшості ІТ-фахівців та ІТ-керівників ACI поки є або незрозумілою абревіатурою, або всього лише міркуванням про майбутнє.

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес
Cisco,Cisco Network,Wi-Fi,wi-fi,новини,cisco,Налаштування Cisco,Cisco Wi-Fi

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти