Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Cisco HyperFlex в дії

2018-11-28
Автор: Телесфера

Cisco HyperFlex - це новітня гіперконвергентна система, яка вирішує проблему високої складності відмовостійких систем ЦОД-ів і корпоративних інфраструктур.

Традиційний підхід до побудови ЦОД грунтується на поділі серверів, мережі зберігання даних і систем зберігання даних. Такий підхід робить інфраструктуру вкрай складною і дорогою.

Cisco HyperFlex по суті є «ЦОД-м в коробці», яка об'єднує обчислювальну інфраструктуру, віртуальні машини і систему зберігання даних в єдину відмовостійку і високопродуктивну інфраструктуру.

Також HyperFlex є вкрай простим рішенням для впровадження і дозволяє організувати високодоступну ІТ-інфраструктуру з нуля в максимально стислі терміни всього з 3-х серверів.

Ще в 2017-му році незалежна лабораторія Enterprise Strategy Group (ESG Lab) провела порівняльні тести продуктивності Cisco HyperFlex і конкурентних рішень.

Тести проводилися за допомогою HCIBench, який є стандартним галузевим інструментом для тестування гіперконвергентних рішень. В основі HCIBench лежить Oracle Vdbench, який емулює робоче навантаження на віртуальних машинах.

Тести проводилися для двох сценаріїв: гібридний і all-flash.

Для гібридного сценарію використовувався четиривузловий кластер HyperFlex HX220c з одним SSD-диском 480 Гб для кеша і шістьма SAS дисками по 1,2 Тб на кожному вузлі кластера (разом 4xSSD + 24xSAS HDD). Навантаження генерувалось з 140 віртуальних машин (по 35 на ноду кластера), з 4-ма vCPU, 4 GB RAM і віртуальних HDD 20 GB (сумарно на кластер 560 vCPU, 560 GB RAM, 2800 GB HDD).

В ході тестування використовувалися різні профілі навантаження, але при цьому завжди зі 100% випадковими даними, що найбільш характерно для середовищ з великою кількістю віртуальних машин.

Найбільш цікавим тестом було вимірювання затримок щодо значень IOPS при співвідношенні читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random.

Результати наведені на малюнку нижче:

Як видно з результатів, гібридний варіант HyperFlex більш ніж в два рази перевершує найближчого конкурента (~ 120 000 IOPS проти ~ 60 000 IOPS).

Якщо звернутися до тесту All-flash сценарію, то в цьому випадку тестувалося те ж навантаження, але використовувався четирьохвузловий кластер HyperFlex HX220c тільки з SSD-дисків (один SSD 400 GB для кеша і шість SSD 960 GB для даних, сумарно 4xSSD 400GB + 24xSSD 960 GB на весь кластер). У альтернативного постачальника використовувалася аналогічна конфігурація.
При тих же профілях навантаження (співвідношення читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random) результати були наступні:

В результаті при All-flash сценарії рішення HyperFlex вже в три рази перевершило найближчого конкурента (400 000 IOPS проти 150 000 IOPS).
Повна версія звіту про тестування HyperFlex від ESG Lab наведена за посиланням нижче:
www.cisco.com/c/dam/global/ru_ru/products/hyperflex/pdf/esg_lab_validation_cisco_hyperflex.pdf

З моменту незалежного тестування від ESG lab вже минув рік, і з тих пір в HyperFlex з'явилися нові можливості - розтягнутий кластер, підтримка платформи розробки з Kubernetes, а нещодавно SAP сертифікував HyperFlex для SAP HANA.

Таким чином, Cisco HyperFlex став першим гіперконвергентним рішенням, сертифікованим за всіма трьома класами обчислювального навантаження SAP: SAP Applications, SAP Data HUB і HANA.

Це ще раз підтверджує, що HyperFlex поєднує в собі високу надійність, продуктивність і безпрецедентну простоту використання.

Джерело: https://habr.com/company/cisco/blog/430572/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов
Cisco,Cisco Network,cisco,Налаштування,Налаштування Cisco,новини

Ви хочете розширити можливості підключення за межі офісу? У такі місця, як фабрики, шахти, стадіони або ферми? У місцях з наявністю пилу, води або екстремальних температур?

Цей небезпечний IoT: загрози бізнесу і способи вирішення проблеми

Цей небезпечний IoT: загрози бізнесу і способи вирішення проблеми
IoT,Блог Телесфера,Налаштування

Мережеві технології зробили світ зовсім маленьким, в тому сенсі, що вони дозволили людям, які знаходяться один від одного в тисячах кілометрів спілкуватися в режимі реального часу. Але мережеві технології і пристрої можуть бути і небезпечними, якщо говорити про кібершпіонаж. Особливу небезпеку становлять ботнети, які вражають погано захищені мережні девайси.

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор

Новий захист IoT від бездротових атак використовує теорію ігор
IoT,новини,Налаштування,Продуктивність

З кожним днем все більше пристроїв підключаються в мережу для збору, відправки та отримання даних. Приклади по-справжньому масштабних реалізацій Інтернету Речей (IoT) поки ще рідкісні, проте незабаром вони можуть набути широкого поширення. Це створить значні ризики для підприємств і державних служб, оскільки зловмисники зможуть атакувати не тільки комп'ютери і смартфони, але і безліч інших пристроїв, таких як планшети, розумні годинники, системи розумного будинку, транспортні системи і так далі.