Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Cisco HyperFlex в дії

2018-11-28
Автор: Телесфера

Cisco HyperFlex - це новітня гіперконвергентна система, яка вирішує проблему високої складності відмовостійких систем ЦОД-ів і корпоративних інфраструктур.

Традиційний підхід до побудови ЦОД грунтується на поділі серверів, мережі зберігання даних і систем зберігання даних. Такий підхід робить інфраструктуру вкрай складною і дорогою.

Cisco HyperFlex по суті є «ЦОД-м в коробці», яка об'єднує обчислювальну інфраструктуру, віртуальні машини і систему зберігання даних в єдину відмовостійку і високопродуктивну інфраструктуру.

Також HyperFlex є вкрай простим рішенням для впровадження і дозволяє організувати високодоступну ІТ-інфраструктуру з нуля в максимально стислі терміни всього з 3-х серверів.

Ще в 2017-му році незалежна лабораторія Enterprise Strategy Group (ESG Lab) провела порівняльні тести продуктивності Cisco HyperFlex і конкурентних рішень.

Тести проводилися за допомогою HCIBench, який є стандартним галузевим інструментом для тестування гіперконвергентних рішень. В основі HCIBench лежить Oracle Vdbench, який емулює робоче навантаження на віртуальних машинах.

Тести проводилися для двох сценаріїв: гібридний і all-flash.

Для гібридного сценарію використовувався четиривузловий кластер HyperFlex HX220c з одним SSD-диском 480 Гб для кеша і шістьма SAS дисками по 1,2 Тб на кожному вузлі кластера (разом 4xSSD + 24xSAS HDD). Навантаження генерувалось з 140 віртуальних машин (по 35 на ноду кластера), з 4-ма vCPU, 4 GB RAM і віртуальних HDD 20 GB (сумарно на кластер 560 vCPU, 560 GB RAM, 2800 GB HDD).

В ході тестування використовувалися різні профілі навантаження, але при цьому завжди зі 100% випадковими даними, що найбільш характерно для середовищ з великою кількістю віртуальних машин.

Найбільш цікавим тестом було вимірювання затримок щодо значень IOPS при співвідношенні читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random.

Результати наведені на малюнку нижче:

Як видно з результатів, гібридний варіант HyperFlex більш ніж в два рази перевершує найближчого конкурента (~ 120 000 IOPS проти ~ 60 000 IOPS).

Якщо звернутися до тесту All-flash сценарію, то в цьому випадку тестувалося те ж навантаження, але використовувався четирьохвузловий кластер HyperFlex HX220c тільки з SSD-дисків (один SSD 400 GB для кеша і шість SSD 960 GB для даних, сумарно 4xSSD 400GB + 24xSSD 960 GB на весь кластер). У альтернативного постачальника використовувалася аналогічна конфігурація.
При тих же профілях навантаження (співвідношення читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random) результати були наступні:

В результаті при All-flash сценарії рішення HyperFlex вже в три рази перевершило найближчого конкурента (400 000 IOPS проти 150 000 IOPS).
Повна версія звіту про тестування HyperFlex від ESG Lab наведена за посиланням нижче:
www.cisco.com/c/dam/global/ru_ru/products/hyperflex/pdf/esg_lab_validation_cisco_hyperflex.pdf

З моменту незалежного тестування від ESG lab вже минув рік, і з тих пір в HyperFlex з'явилися нові можливості - розтягнутий кластер, підтримка платформи розробки з Kubernetes, а нещодавно SAP сертифікував HyperFlex для SAP HANA.

Таким чином, Cisco HyperFlex став першим гіперконвергентним рішенням, сертифікованим за всіма трьома класами обчислювального навантаження SAP: SAP Applications, SAP Data HUB і HANA.

Це ще раз підтверджує, що HyperFlex поєднує в собі високу надійність, продуктивність і безпрецедентну простоту використання.

Джерело: https://habr.com/company/cisco/blog/430572/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Актуальні інновації: чого чекати від ринку ЦОД в 2019 році?

Актуальні інновації: чого чекати від ринку ЦОД в 2019 році?
Cisco,Cisco Network,Cisco Wi-Fi,cisco,Блог Телесфера,ЦОД,Продуктивність

Будівництво центрів обробки даних вважається однією з галузей, що найбільш динамічно розвиваються. Прогрес в цій області колосальний, але чи з'являться найближчим часом на ринку якісь проривні технологічні рішення - велике питання. Сьогодні ми спробуємо розглянути головні інноваційні тенденції розвитку світового ЦОДодобудування, щоб на нього відповісти.

Тестування покаже: як підготуватися до впровадження Cisco ISE і зрозуміти, які фічи системи вам потрібні

Тестування покаже: як підготуватися до впровадження Cisco ISE і зрозуміти, які фічи системи вам потрібні
Cisco,Cisco Network,cisco,Блог Телесфера,Налаштування Cisco,cisco безпека

Як часто ви купуєте щось спонтанно, піддавшись крутій рекламі, а потім ця спочатку бажана річ припадає пилом у шафі, коморі або гаражі до чергового генерального прибирання або переїзду? Як результат - розчарування через невиправдані очікування і даремно витрачені гроші. Набагато гірше, коли подібне трапляється з бізнесом.

Якісний Wi-Fi - основа сучасної гостинності і двигун бізнесу

Якісний Wi-Fi - основа сучасної гостинності і двигун бізнесу
Cisco,Cisco Network,Wi-Fi,Cisco Wi-Fi,cisco,wi-fi,Блог Телесфера,Налаштування Cisco,Послуги Телесфера Інтеграція

Високошвидкісний Wi-Fi - одна з основ гостинності готелів. Вирушаючи в подорож і вибираючи готель, кожен з нас бере до уваги наявність Wi-Fi. Своєчасне отримання необхідної або бажаної інформації - категорія надзвичайно значуща, і про те, що сучасний готель повинен мати в активі своїх послуг доступ в інтернет через Wi-Fi, і говорити не доводиться, а його відсутність цілком може стати приводом для відмови від розміщення. При цьому зовсім не важливо, великий це чи мережевий готель або бутіковий, оскільки організація WI-FI в готелі - обов'язкова міра для забезпечення зручності відвідувачів і один з основних критеріїв вибору тимчасового місця проживання.