Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Cisco HyperFlex в дії

2018-11-28
Автор: Телесфера

Cisco HyperFlex - це новітня гіперконвергентна система, яка вирішує проблему високої складності відмовостійких систем ЦОД-ів і корпоративних інфраструктур.

Традиційний підхід до побудови ЦОД грунтується на поділі серверів, мережі зберігання даних і систем зберігання даних. Такий підхід робить інфраструктуру вкрай складною і дорогою.

Cisco HyperFlex по суті є «ЦОД-м в коробці», яка об'єднує обчислювальну інфраструктуру, віртуальні машини і систему зберігання даних в єдину відмовостійку і високопродуктивну інфраструктуру.

Також HyperFlex є вкрай простим рішенням для впровадження і дозволяє організувати високодоступну ІТ-інфраструктуру з нуля в максимально стислі терміни всього з 3-х серверів.

Ще в 2017-му році незалежна лабораторія Enterprise Strategy Group (ESG Lab) провела порівняльні тести продуктивності Cisco HyperFlex і конкурентних рішень.

Тести проводилися за допомогою HCIBench, який є стандартним галузевим інструментом для тестування гіперконвергентних рішень. В основі HCIBench лежить Oracle Vdbench, який емулює робоче навантаження на віртуальних машинах.

Тести проводилися для двох сценаріїв: гібридний і all-flash.

Для гібридного сценарію використовувався четиривузловий кластер HyperFlex HX220c з одним SSD-диском 480 Гб для кеша і шістьма SAS дисками по 1,2 Тб на кожному вузлі кластера (разом 4xSSD + 24xSAS HDD). Навантаження генерувалось з 140 віртуальних машин (по 35 на ноду кластера), з 4-ма vCPU, 4 GB RAM і віртуальних HDD 20 GB (сумарно на кластер 560 vCPU, 560 GB RAM, 2800 GB HDD).

В ході тестування використовувалися різні профілі навантаження, але при цьому завжди зі 100% випадковими даними, що найбільш характерно для середовищ з великою кількістю віртуальних машин.

Найбільш цікавим тестом було вимірювання затримок щодо значень IOPS при співвідношенні читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random.

Результати наведені на малюнку нижче:

Як видно з результатів, гібридний варіант HyperFlex більш ніж в два рази перевершує найближчого конкурента (~ 120 000 IOPS проти ~ 60 000 IOPS).

Якщо звернутися до тесту All-flash сценарію, то в цьому випадку тестувалося те ж навантаження, але використовувався четирьохвузловий кластер HyperFlex HX220c тільки з SSD-дисків (один SSD 400 GB для кеша і шість SSD 960 GB для даних, сумарно 4xSSD 400GB + 24xSSD 960 GB на весь кластер). У альтернативного постачальника використовувалася аналогічна конфігурація.
При тих же профілях навантаження (співвідношення читання і запису 70% / 30% і блоці 4k, full random) результати були наступні:

В результаті при All-flash сценарії рішення HyperFlex вже в три рази перевершило найближчого конкурента (400 000 IOPS проти 150 000 IOPS).
Повна версія звіту про тестування HyperFlex від ESG Lab наведена за посиланням нижче:
www.cisco.com/c/dam/global/ru_ru/products/hyperflex/pdf/esg_lab_validation_cisco_hyperflex.pdf

З моменту незалежного тестування від ESG lab вже минув рік, і з тих пір в HyperFlex з'явилися нові можливості - розтягнутий кластер, підтримка платформи розробки з Kubernetes, а нещодавно SAP сертифікував HyperFlex для SAP HANA.

Таким чином, Cisco HyperFlex став першим гіперконвергентним рішенням, сертифікованим за всіма трьома класами обчислювального навантаження SAP: SAP Applications, SAP Data HUB і HANA.

Це ще раз підтверджує, що HyperFlex поєднує в собі високу надійність, продуктивність і безпрецедентну простоту використання.

Джерело: https://habr.com/company/cisco/blog/430572/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco оновила рішення для ЦОД

Cisco оновила рішення для ЦОД
Cisco,Cisco Network,ЦОД,Налаштування,Налаштування Cisco,новини,cisco,cisco безпека

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

GOSINT - open source рішення для управління індикаторами компрометації (IoC)

GOSINT - open source рішення для управління індикаторами компрометації (IoC)
Cisco,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Налаштування Cisco,Блог Телесфера

Однією з гарячих тем в кібербезпеці останнім часом стали SOCі (Security Operations Center), які не дуже вдало переводять на російську мову як «центри моніторингу безпеки», применшуючи тим самим одну з важливих функцій SOC, пов'язану з реагуванням на інциденти ІБ.

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж

Aruba анонсує рішення для програмно-визначених WAN-мереж
Aruba Networks,Налаштування Aruba,Налаштування Aruba Instant,новини

Компанія Aruba, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise, представила рішення Software-Defined Branch (SD-Branch). Новий підхід, використаний в рішенні, дозволяє клієнтам модернізувати філіальні мережі для впровадження хмарних і мобільних технологій та Інтернету речей.