Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Повна узгодженість у всіх сферах завдяки Aruba EdgeConnect SD-WAN

2022-08-04
Автор: Телесфера

Користувачі непостійні. Вони хочуть швидкості. Вони хочуть веселощів. Найголовніше те, що вони хочуть, щоб все було послідовним. Це може здатися нерозумним, але більшість користувачів погодилися б на зниження швидкості, якби це означало більшу послідовність. Коли справа доходить до таких речей, як спілкування в режимі реального часу чи використання додатків, ключовим є те, що користувачі отримують однакове обслуговування та набір функцій щоразу, коли вони входять, незалежно від того звідки входять в цей час та який пристрій використовують.

Не менш важливо, щоб користувачі однаково сприймали те, чого вони не бачать. Що стосується політик безпеки, вони повинні використовуватись однаково незалежно від місця розташування. Застосування політик не повинно залежати від того, чи знаходиться ноутбук користувача у корпоративному брандмауері. Якщо ми чогось навчилися за останні два роки, то це того, що користувачі можуть працювати майже з будь-якого місця, і вони обов’язково будуть це робити, коли це можливо. Це вимагає від операційних груп бути гнучкими в тому, як вони визначають політику, а також у тому, як вони можуть її розгортати. Ви не хочете, щоб ваші користувачі підключалися до VPN щоразу, коли їм потрібно щось зробити, оскільки це єдиний спосіб забезпечити політику, чи не так?

Створення кращого досвіду

Aruba, компанії Hewlett-Packard Enterprise, не не звикати до цих викликів. Протягом багатьох років вони були лідером у бездротових технологіях і були однією з перших компаній, які прийняли тенденції Bring Your Own Device (BYOD). Їхнє лідерство зіграло неоціненну роль у створенні платформ, які можуть забезпечити узгоджений досвід, до якого звикли користувачі.

Світ 2022 року значно відрізняється від світу до пандемії COVID. Віддалена робота – це вже не те, що хочеться мати на кілька днів. Гібридні середовища є новим стандартом, і багатьом компаніям довелося зважити свою позицію щодо того, скільки працівників буде постійно працювати за межами корпоративного кампусу. Це також означає оцінку важливості безпеки периметра.

Сучасний світ визначається межею. Зокрема, це межа, де користувачі живуть і працюють. Уявлення про те, як межа виглядала кілька років тому, значно відрізняється від того, чим вона є сьогодні. Тепер периметр вашої мережі розширено до кожної кав’ярні та домашнього офісу, про які можуть подумати ваші співробітники. Ваше підприємство — це суміш ненадійного загальнодоступного Wi-Fi, споживчого або професійного обладнання та вашого офісного простору. Як ви можете захистити ці межі, забезпечуючи високоякісні умови для своїх користувачів?

У Aruba є необхідне рішення для глобального підключення у вигляді EdgeConnect. Ця група технологій включає низку платформ, які можуть забезпечити послідовність, необхідну для того, щоб ваші користувачі залишалися щасливими та здоровими незалежно від того, де вони вирішать працювати.

EdgeConnect Enterprise — це платформа, з якою ви, можливо, найкраще знайомі за останні кілька місяців. EdgeConnect Enterprise — це рішення SD-WAN, раніше відоме як Silver Peak. Aruba придбала компанію ще в 2020 році і відтоді ретельно інтегрувала технологію у свою лінійку. EdgeConnect Enterprise дозволяє об’єднати ваші основні місця за допомогою повнофункціональних пристроїв SD-WAN, які гарантують, що будь-який віддалений офіс матиме таку ж постійну продуктивність і надійність, якими ви можете користуватися в головному офісі.

А як щодо віддаленого офісу вдома? Як ви можете гарантувати, що ваші віддалені користувачі в гібридному середовищі матимуть узгоджену роботу без необхідності пересилати їм корпоративний пристрій? На щастя, Aruba також подумала про це з EdgeConnect Microbranch. Microbranch дає користувачам можливість установити точку віддаленого доступу Aruba (RAP) або точку миттєвого доступу (IAP) у себе вдома та мати постійну безпеку та безпеку через Aruba SD-Branch. Використання ClearPass для ідентифікації та застосування політики на основі ролей означає, що всіх користувачів можна налаштувати для максимальної продуктивності, водночас гарантуючи, що ці віддалені середовища не матимуть негативного впливу на безпеку всієї організації. Оскільки єдине необхідне апаратне забезпечення — це одна точка доступу, інвестиції з розрахунку на один будинок є невеликими, що призводить до значного розширення та підвищення безпеки для всіх.

Якщо ви турбуєтеся про віддалених користувачів, які пішли випити латте, а потім попрацювати, ви також можете спокійно відпочити там. Aruba має рішення у вигляді EdgeConnect Mobile, раніше відомого як клієнт VIA. Це програмне рішення можна встановити на ноутбук, планшет або мобільний телефон. Це дозволяє визначати ваші політики для користувачів та охоплювати їх незалежно від того, який пристрій вони використовують або де вони знаходяться. Завдяки інтеграції яку він має з усіма іншими частинами лінійки EdgeConnect ви можете використовувати центральне розташування для керування всього цього!

Збираємо все разом

Aruba виконала неймовірну роботу, об’єднавши свої різні рішення SD-WAN, щоб забезпечити зручність роботи для ваших користувачів. Стандартизувавши лінійку EdgeConnect і забезпечивши спосіб безпечного застосування політик для корпоративного офісу, домашнього офісу та віддалених співробітників, Aruba ще раз продемонструвала, що межі продуктивності не визначаються периметром. Ваші користувачі тепер мають можливість працювати, де хочуть, не турбуючись про те, що це вплине на їх продуктивність. Розгортання Aruba EdgeConnect забезпечує узгодженість, яку вони хочуть, а також узгодженість і безпеку, необхідні для підтримки ваших операційних груп.

Джерело: https://blogs.arubanetworks.com/corporate/events/consistency-across-the-board-with-aruba-edgeconnect-sd-wan/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN

Чотири причини замінити брандмауер вашої філії удосконаленою захищеною SD-WAN
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba Instant,Налаштування Aruba

Був час, коли рішення SD-WAN були орієнтовані лише на віртуалізацію WAN без особливих міркувань безпеки. Щоб заповнити цю прогалину в безпеці, з'явилися передові безпечні рішення SD-WAN, які включають найвищі можливості захисту від загроз. Фактично розширені функції безпеки, які тепер підтримуються на передових платформах SD-WAN, дозволяють клієнтам повністю відмовитися від виділених міжмережевих екранів філій і ще більше спростити інфраструктуру філій WAN.

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE

Безкомпромісна SASE: Aruba Secure SD-WAN і Netskope SSE
Aruba Networks,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Програми SaaS, робочі навантаження IaaS, розповсюдження пристроїв IoT і гібридна робоча сила продовжують спонукати підприємства переглядати свої глобальні мережі та архітектури безпеки. Традиційні технології WAN, які базувалися на жорсткій архітектурі WAN, орієнтованій на маршрутизатор, повільно реагували на потреби бізнесу, пропонували непостійну якість роботи та були складними в управлінні. SD-WAN забезпечує кращу та стабільнішу продуктивність хмарних додатків, консолідує функціональні можливості глобальної мережі та підтримує нульову довіру та структуру SASE. Минулого року IDC дослідила Північну Америку та виявила, що 72% підприємств планують перейти на SD-WAN у 2021–2023 роках (1).

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось

SASE, SD-WAN і SSE розбираємось
Aruba Networks,Налаштування Aruba Instant,Блог Телесфера,Налаштування Aruba

Коли справа доходить до WAN (глобальної мережі), літера «S» відіграє ключову роль По-перше, загадка: що спільного між хмарними глобальними мережами (WAN) і зміями? Вони обидві шиплять: sssSASE, ssssSD-WAN і sssssSSE. Гаразд, я визнаю, що це було досить погано, але може виникнути велика плутанина, оскільки дуже багато абревіатур WAN починаються з літери «S».