Картинка

БЛОГ про

все цікаве у світі телекомунікацій

Open Source проекти Cisco з кібербезпеки
Cisco,Cisco Network,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера,Налаштування Cisco

Open Source проекти Cisco з кібербезпеки

Коли мова заходить про open source проекти, що розвиваються компанією Cisco в області кібербезпеки, то більшість фахівців згадує тільки популярний Snort, можливо ще ClamAV, та згадує інструмент OpenSOC. Насправді Cisco, будучи досить відкритою компанією (у нас купа API для роботи з нашими рішеннями по ІБ), дуже активно працює в співтоваристві open source і пропонує користувачам кілька десятків проектів, з яких чимала кількість присвячено кібербезпеки. У цій замітці зібрані воєдино всі open source проекти компанії Cisco, які мають відношення саме до цієї теми.

5 технологій майбутнього, які змінять життя вже у 2018
Cisco,Cisco Network,Cisco Wi-Fi,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера

5 технологій майбутнього, які змінять життя вже у 2018

У 2018 році ми переходимо на новий рівень зв'язку. Тепер люди зможуть ще ефективніше використовувати свої дані, підключаючись до інтелектуальних помічників і до будь-якої хмари за своїм вибором. Отже, представляємо п'ять тенденцій в області високих технологій, які можна розглядати як сферу найбільш перспективних інвестицій в 2018 році.

Побудова мережевої та локальної системи безпеки
Cisco,Cisco Network,Cisco Wi-Fi,cisco,cisco безпека,Блог Телесфера,Локальні Обчислювальні Мережі,Налаштування Cisco

Побудова мережевої та локальної системи безпеки

Питання забезпечення безпеки на сьогоднішній день як ніколи актуальні в організації будь-якого масштабу і області роботи. Все більш зростаюча кількість різних шкідливих програм (вірусів, хробаків та ін.) і залежність від інформації і її змісту вимагають підвищеної уваги до питань забезпечення безпеки. Для вирішення даних питань необхідний системний підхід і великий досвід створення систем подібного рівня з тим щоб врахувати всі можливі фактори, які впливають на безпеку.

Атака на Wi-Fi
Wi-Fi,wi-fi,Блог Телесфера,Налаштування

Атака на Wi-Fi

Бездротові мережі зручні, прості у використанні і часто дешевше традиційних при створенні і експлуатації. Вони незамінні в багатьох технологічних процесах. Наприклад, переносні сканери штрих-кодів, що застосовуються на кожному складі, або термінали продавців-консультантів в будь-якому великому магазині давно перейшли на Wi-Fi. Багато організацій використовують концепцію BYOD для своїх співробітників, дозволяючи (а іноді навіть вітаючи) використання особистих портативних пристроїв на робочому місці.

Вибір обладнання для корпоративного хмарного сховища
cisco безпека,Налаштування,Послуги Телесфера Інтеграція,Блог Телесфера

Вибір обладнання для корпоративного хмарного сховища

Дані - основа будь-якого бізнесу. Якщо місце їх зберігання недостатньо надійне або неспроможне забезпечити постійний доступ, то під загрозою буде практично вся діяльність підприємства.